| anonim_4396 a întrebat:

Salut, eu stau in Caras-Severin, oras Bocsa, si in vara asta m-am ingrozit cand peste tot pe drumul national din strada mea am vazut mergand numai masini inmatriculate in Italia... Eu de obicei cand sunt pe strada ma uit asa la masini ce numar au, dar inainte rar vedeam masini de Italia...
Voi ce credeti?

9 răspunsuri:
| WizKhalifaa a răspuns:

Panica, mafia italiana a venit in Romania. Sa nu mai iesi din casa vreo 2-3 ani pentru ca risti sa fi impuscata in vagin.
Vorbesc foarte serios, sa ramai in casa. E pentru binele tau!

| shakira_1713 a răspuns (pentru WizKhalifaa):

Haha... Foarte amuzant Scarface... Nu am sa uit sa iti raportez raspunsul stupid, pe care doar o minte de 12 ani ca a ta il putea crea!

| WizKhalifaa a răspuns (pentru shakira_1713):

Hopa. Sa calmat fetita? Nu mai esti speriata de masinile italiene?

| Simona369 a răspuns:

Poate sunt simple coincidente. Sau poate dau navala italienii la noi, sau poate sunt turisti... nu mai exagera atat.

| shakira_1713 a răspuns (pentru Simona369):

Sau poate romani care au luat masinile de prin targuri ieftine tongue

| YourDreamSweetLove a răspuns:

Sant de fapt masini care se opresc la autostopuri mereu laughing)

| shakira_1713 a răspuns (pentru YourDreamSweetLove):

De ce esti copil de 11 ani, si iti bati joc de intrebare? Hai mars la Counter pana nu te enervezi laughing

| WizKhalifaa a răspuns (pentru shakira_1713):

Eu cred ca tu iti bati joc de intrebare, de fapt iti bati joc de tine laughing

| YourDreamSweetLove a răspuns (pentru WizKhalifaa):

Nu mai are voie omul sa glumeasca....Counter joaca doar generatia voastra...La anii mei ne jucam cu altele mai spartane laughing