| Sahashi a întrebat:

Hellau' TPU. as vrea si eu niste informatii in general despre orice sport care as putea sa il fac in Caras Severin (Resita. sau Bocsa) si un orar si ce sporturi..Multumesc.

6 răspunsuri:
| Addaa1998 a răspuns:

Y7

| Sahashi explică (pentru Addaa1998):

Cum adica y7. si crede-ma orice sport m ar interesa. dar nu vreau sa mi aleg un sport ce nu am unde sa il practic sau cine sa ma invete. deci....is cam limitat de alegeri

| Addaa1998 a răspuns (pentru Sahashi):

Pai asta depinde de tine! La care te descurci mai bine! Mai ales ca sportul trebuie sa fie practicat cu vointa Daca esti fata handbalul este cel mai potrivit iar daca esti baiat fotbalul! ai putea sa joci tenis! si eu fac asta vara!

| Sahashi explică (pentru Addaa1998):

Sincer nu ma mai atrage fotbalul de mult. si is baiat

| Addaa1998 a răspuns (pentru Sahashi):

Atunci tenisul este cel mai bun! Te v-a ajuta! Credemaa! Si eu practic asta in fiecare vara

| deathy a răspuns:

Orice sport este bun.Iti poti alege din toate sporturile existente.Iti recomand sa alegi ce te atrage mai mult, cum este culturismul la mine. Daca nu faci ce-ti place nu-ti va fi prea usor.