| OnNE24 a întrebat:

Salut! Imi puteti recomanda niste autocolant auto de buna calitate? Am nevoie de colantez un eleron

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Eu am folosit pe masina de la brandul Oracal, am inteles ca e premium
Nu cunosc asa bine alte marci ca sa zic daca exista si mai bune sau nu, baietii care au serviceuri si lucreaza cu produse de acestea te pot lamuri care-s marcile de top...
Cred ca conteaza si sursa de aprovizionare caci si astea se falsifica si daca iei asa de pe net la intamplare poti lua ceva slab calitativ.
Eu in locul tau nu m-as chinui, as duce acest eleron la profesinisti, dai un ban dar iti fac treaba buna
Tu sa stai sa te chinui cu feonul, apoi cu intinsul si nici asa s-ar putea sa nu iti iasa vreodata ca lor!