| No10 a întrebat:

Salut, îmi puteți recomanda o mașină diesel până în 3000€ sa fie fiabila consum mic și să nu întâlnesc prea multe probleme la ea, având în vedere că încă sunt in școală, deci nu am inca permisul, și vreau să achiziționez un autoturism.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa te indrepti chiar inspre o Honda hibrida, dar ceva mai veche, si n usunt sigur ca gasesti la 3.000 euro precis. Altfel, un Ford Fiesta intre 2009-2012 gasesti sigur.

| Nimeni10 a răspuns:

Poți sa iei si un Passat b5 1.9 131 cai, destul de fiabila sau un A4.

| Leatherleader a răspuns:

Opel Astra H sau G (Hatchback), an 2007, foarte buna masina gasesti de pe la 2400 €.

| No10 explică (pentru Leatherleader):

Dar un Seat Altea 1.9 tdi?

| ITPlace a răspuns:

Iti vand eu opel cu 3100

| Lucian121 a răspuns:

Opel astra h gtc, o mașina super drăguța. Este o mașina sport pentru tineri, iar dacă achiziționezi mașina cu 150 de cp îți da o senzație unica la volan. Eu am acest model și sunt forte mulțumit.

| Lohon_Dimon_Costilohon_1979 a răspuns:

Salut am eu un astra h 1.9 diesel