| ggomule a întrebat:

Am 18 ani si fac scoala de soferi iar dupa ce iau permisul vreau sa imi iau o masina sh pana in 3000 €. Imi puteti da niste sugestii? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Alex2o17 a răspuns:

VW passat 1.9 Tdi, e f. buna si rezistenta

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Smart for Four, gasesti frecate mult mai putin ca Golfurile. In 2500 EUR iei un Smart for Four cu motor diesel de 90 de cai si cutie automata rulat maxim 150.000.

| Sofer a răspuns:

Golf 4/ bora 1.9 tdi 101 cp sau 131 cp dar mai repede gasesti bora in echipare pacific.

| Dumbi a răspuns:

Volkswagen 4, gasesti si la 2000 de e, dar ai mare grija la kilometraj, ar fi bine sa te duci cu masina la un service, dar sa cunosti mecanicii de acolo…

| thegodfather12 a răspuns:

Vw golf 4

| AntonVasile7 a răspuns:

Vw bora 1.9 tdi, foarte buna, rezista, consum mic si arata bine!