| mariusburcea a întrebat:

imi puteti spune si mie codul la casetofon va rog... modelul este. 4500 RDS E.O.N. ford fiesta 2002 iar Seria este: M073669

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Codul poate sa til afle aia de la reprezentanta ford, dar trebuie sa mergi cu masina acolo.Si modelu si ce dai tu aici nu foloseste nimanui nici alora la reprezentanta.Masina se pune pe calculatorul lor si asa iti afla codu. Dara asta o sa te coste.Nu stiu cat trebuie sa-i intrebi pe aia.Pe net degeaba intrebi ca nu poate nimeni sa iti dea nici un cod.