| VentingAurra7300 a întrebat:

Înainte mai ascultam muzica in masina cu ajutorul unui stick us.b
Iar după ceva timp mi-am pus windows-ul pe el, iar după mi-am pus inapoi melodiile pe el.
Dar problema este că nu imi mai citeste.
Imi arata pe ecran AOF.
Știe cineva cum pot rezolva?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fă cum zice shelby că zice bine!

| mihai69 a răspuns:

Da, reformatează stick-ul și abia apoi pune mp3 pe el.
După ce a fost făcut boot-abil pentru Window$, player-ul tău nu-l mai poate citi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E din cauza formatului in care e formatat stick-ul. Aplica ce ti-a spus ShelbyGT.

| Sofer a răspuns:

Formateaza stick-ul în format FAT 32 apoi pune iar melodiile și încearcă în mașină.

| JicaContra a răspuns:

Sterge tot si pune numai muzica
aparatu' e de kko si nu e in stare sa faca fata la cele cateva sute de fisiere pe care le are kitul de windows, asa ca, crapa