| Coke2015 a întrebat:

Am un stick de 4gb si am baga niste muzica pe el, problema e ca in PC citeste toate melodiile, dar in masina am un modulator Fm prin care si un cablu aux, si problema e ca nu imi citeste chiar toate melodiile, care ar fi problema?

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Melodiile sa fie in radacina stick-ului, nu toate modulatoarele citesc din foldere, a doua varianta verifica sa fie toate melodiile mp3, este posibil sa ai si alte formate si sa nu fie recunoscute.