| Alecsandriii a întrebat:

Salut, la anul implinesc varsta de 16 ani, ma gandeam sa imi cumpar un motor (dupa cum stiti, A1, 125CM^3 ) Nu stiu sa cumpar...
Vreau ceva ce este de maxim 1.000 euro, si sa aiba o caroserie fie Chopper, Naked sau Sport.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Inca un candidat tanar, ca donator de organe?

| Alecsandriii explică (pentru Bula):

DA, o sa ai nevoie

| Bula a răspuns (pentru Alecsandriii):

Eu nu, poate vecinul meu vitezoman, care are si 130kg+ deasupra (gafaie tare si daca apasa pedala de acceleratie, la nici 30 ani). 10 scari urcate il obosesc, de are nevoie de pauza.

| Alecsandriii explică (pentru Bula):

Nu stiu frate, e o placere nevinovata de-a mea
Am crescut cu motoarele, nici la a 10-a reincarnare nu o sa ma satur de ele

| anonimg a răspuns:

A1 nu este pentru motoare de cel mult 49 cm^3 -adica pentru scutere?

| Alexandru250201 a răspuns:

KTM Duke