| Strepix a întrebat:

La mașină muzica se aude doar din portierele din dreapta. Cele din stanga deloc. Stie cineva cum as putea rezolva?

3 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Umbla la balans din setările aparatului de redare

| Elelei a răspuns:

Vezi daca nu ai o intrerupere pe fir. Poate fi si altceva, boxa defecta de exemplu.

| Stefan19831507 a răspuns:

Ai doua variante.Reglaj balans din setari player sau verifica mufele spate player sa nu fie decinectate... daca nu da rezultate la fiecare usa a masini intre stilp si usa ai un manson de cauciuc gen burduf desfa acolo si vezi daca nu cumva firele sa u taiat din cauza uzuri inchis deschis usa. daca nici acum nu ai rezolvat problema nu ti mai ramâne decat sa verifici difuzoarele in fata de usa ca nu cumva sa fie duse. Sper ca te am ajutat succes!