| Couragebv a întrebat:

Salut la tot sufletul, stie cineva daca o masina e inmatriculata pe bulgaria, mai trebuie inmatriculata in Romania?

3 răspunsuri:
| uN23 a răspuns:

Momentan nu trebuie insa exista un proiect de lege care va interzice masinilor inmatriculate in Bulgaria sa circule mai mult de 3 luni pe teritoriul Romaniei.

| KatnissEverdeen a răspuns:

Pentru a sta o perioada mai lunga ii trebuie

| denis998 a răspuns:

Daca vrei poti sa o inscrii si pe Romania.Dar daca se da legea asta ca nu mai au voie cu masini de bulgaria ori o vinzi ori ii pui nr de Romania.Dar daca nu se da legea nai treaba poti sa umbli asa cu ea si sunt nr si mai sigure si nu mai platesti taxa de mediu cand o inscrii de Romania si daca ai masina de lux platesti taxa de mediu mai mult decat costa masina! sper ca ti-am fost de folos daca vrei poti sa-mi dai un vot! pa