| Emanuel_Cocut_1999 a întrebat:

Salut, la un Audi a4 b6 din 2004 cu audi concert, îi pot monta cumva bluetooth/usb/aux?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ai oareșce aptitudini de electronist (cu pistol de lipit și chestii d-ălea) poți monta o priză aux. Pentru usb sau bt trebuie să fii ARTIST și aparatul să prelucreze semnal digital, și ar fi mai care daraua decât ocaua (parcă așa se zice...)

-- sărbători frumoase --

| TheTom7 a răspuns:

Salut! din cele spuse mai sus de tine ii poti monta doar aux, gasesti pe net si nu e foarte scump (https://youtu.be/vYEx6gmJV1E ). Daca vrei bluetooth posibil sa existe un adaptor ceva, dar va fi scump, poti folosi de asemenea un parrot auto, dar si acel este la fel, scump. usb depinde ce vrei sa faci cu el. Poti de asemenea sa iei un radio mai inteligen, daca ai un buget mai mare gasesti la vreo 400e cu Android auto si este chiar ok, la un pret mai mic nu stiu ce sa iti recomand, dar depinde ce ai vrea tu de la el