| gabi659 a întrebat:

Ce as putea face sa am bluetooth in masina (audi a3 2005, sistem audio concert) n-am nici bricheta?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Constructiv, mașina are priză de 12 v. Repar-o apoi o folosești

| 120bulevard a răspuns:

Esti sigur ca nu ai bricheta? Langa frana de mana ar trebui sa fie o clapeta care se trage sau se impinge, in cazul asta ai nevoie de alt sistem, mai nou

| gdsjdpUAS a răspuns:

Există chit parrot! Îl instalezi și te poți conecta bluetooth! Nu ai nevoie de brichetă!
?

| Crhis a răspuns:

Schimba sistemul daca nu ai bricheta