| RaduVicentiu5 a întrebat:

Salut lume! Unde gasesc piese pentru caroserie, de exemplu pentru bara din fata am niste crom si vreau sa gasesc fix acel crom la o skoda superb 1, aveti idee de vreun site? Sau vreau sa gasesc doua bandouri sau cleme de prindere?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă n-au aici, atunci nu există

https://www.epiesa.ro/? gclid=Cj0KCQjw2tCGBhCLARIsABJGmZ4uB5HoRsP5i2HXA-24a6RQ09QxDBV7UqRKc4zdR00IU1_atIztmwkaAht3EALw_wcB

| Gligore2000 a răspuns (pentru sierra1):

Sunt niste prapaditi epiesa.Acum doua zile le-am cerut un disc de la ambreiajul compresorului de AC il aveau pe site l-am comandat si m-au sunat a doua zi sa-mi spuna ca nu pot sa faca rost de el.Am intrat intr-un magazin de piese auto ordinar si a sosit dupa o ora, cu 1 leu mai ieftin, aceeasi marca si model.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Gligore2000):

Eu am luat de la ei o pompa de apa HEPU si au avut-o in depozit, a venit intr-o ora, nu ma pot plange... depinde acum, cred ca toate firmele mari au "gauri" de genul, se mai intampla

| Gligore2000 a răspuns (pentru Alexuţ02):

Am cumparat multe de la ei.
Dar probabil ca aveau profit prea mic la piesa respectiva si nu s-au mai complicat.

| Gligore2000 a răspuns (pentru Gligore2000):

Targul de piese tot ei sunt si au preturi mai bune.
Pachetele vin tot cu scotch de Epiesa.

| sierra1 a răspuns (pentru Gligore2000):

Nenorocul tău

| Gligore2000 a răspuns (pentru sierra1):

Am iesit mai ieftin cu vreo 20 de lei ca nu am mai platit transport.Ideea era ca nu toate piesele de pe site-ul lor sunt disponibile.

| Gligore2000 a răspuns:

Gasesti orice piesa aici:
https://stoauto.ro

Gasesti si la reprezentanta dar trebuie sa te deplasezi personal.Si se mai pot comanda pe original din majoritatea magazinelor de piese auto fizice, unde iti cauta piesa in mai multe depozite.Mie imi veneau din Ungaria piesele originale VAG la preturi destul de ok fata de reprezentanta.