| سشغع_ظشیشب_1994 a întrebat:

Salut, mi-am luat azi un ford focus 2 2005 si problema este ca nu imi merg luminile in bord si semnalizarea stânga, dar afară se vede semnalizarea numai in bord nu. Toate ceasurile merg cum trebuie, apa, motorina, kilometrul si turatia. Nu stiu ce cauza ar fi... daca ati putea sa ma ajutati.

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Becuri din bord arse.

| سشغع_ظشیشب_1994 explică (pentru mihai69):

Mi a mai spus cineva ca ar fi becurile arse

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Verifica sigurantele, iar daca toate par ok, du-te la electrician.

| سشغع_ظشیشب_1994 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Am verificat siguranțele, mi s-a spus ca sunt ok

| romeo78 a răspuns:

Ai cumpărat în orb o mașină de 16 ani? Sper ca să nu ai prea multe probleme mecanice de acum încolo!

| سشغع_ظشیشب_1994 explică (pentru romeo78):

Sa speram!?

| romeo78 a răspuns (pentru سشغع_ظشیشب_1994):

Da, din moment ce nici nu ați făcut prea multe drumuri și ați găsit deja o problemă. Oare, ce se mai ascunde?