| GodOfThat a întrebat:

O intrebare legata de scoala de soferi, daca o termin cu o luna inainte de a face 18 ani pentru a da sala trebuie sa astept sa fac 18 ani sau ma pot înscrie dinainte? As vrea sa stiu cum sta treaba daca termini scoala de soferi mai devreme de 18 ani.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa faci programarea cand ai termoinat scoala dar nu poti sustine examinarea teoretica inainte de a implini varsta de 18 ani.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Îți este permis să începi școala de șoferi și cu 3 luni înainte de a face 18 ani happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa dai sala doar cand ai implinit 18

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze pentru răspuns. Nu am fost atentă.

| goguPatent a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani impliniti cand mergi la examen. Chiar nu cred ca are importanta cand iti faci programarea.