| SADAS a întrebat:

Daca am picat la oras la scoala de soferi, pot sa ma duc mai devreme sa ma reprogramez sau trebuie sa astept nu stiu cate zile?

Răspuns Câştigător
| Delicacy a răspuns:

Trebuie să aştepţi 15 zile calendaristice de la ziua în care ai picat, apoi te duci să te reprogramezi.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In 16 zi incepand de maine le numeri si cand se implinesc te duci sa dai iar teoria. Dar mai ai de platit o taxa de 5 lei la cec.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De dus te duci cand vrei tu, cand o sa te programeze e alta treaba, ocirum trebuie sa dai si sala inca odata

| SADAS explică (pentru suntserios):

Stiu ca trebuie sa dau sala inca odata, dar pot aia sa ma reprogrameze daca ma duc de exemplu azi si eu ieri am picat orasu?

| suntserios a răspuns (pentru SADAS):

Atat timp cat ai dosarul cred ca poti sa te duci oricand