| anonim_4396 a întrebat:

Salut, pe mine ma framanta un lucru, o masina care are rezervorul de GPL in portbagaj, in locul rotii de rezerva este prins cu ceva de caroserie? adica, in caz ca masina se rastoarna cu rotile in sus, acel rezervor nu va cadea de acolo?

Răspuns Câştigător
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Salut Cristi, nu deoarece este prins in 3 puncte cu trei coliere metalice!
underdeep.wordpress.com/2008/07/17/gpl-e-etanolo-e85diesel-e-in-parte-benzina-addio/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este fixat in cruce cu doua benzi metalice de otel 20/2 prinse in suruburi m10 de caroserie.