| marioyo a întrebat:

Salut people...am si eu o intrebare.cred ca se vede poza de la profilu' meu... e mashina mea... as dori sa ii pun niste neoane...sub,pe,in interior...nu conteaza... ceea ce vreau eu sa imi ziceti parerile voastre(mai serioase mai ciudate)...despre ce culori(de neon) ar da bine cu un portocaliu si negru(culoare mashini mele).plss...astept parerile voastre!

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu iti recomand sa renunti la montarea de acesorii suplimentare pe autoturism.Acestea contravin normelor rutiere si pot creia probleme instalatiei electrice, prin montaje suplimentare.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Verde deschis, crud.Doar ca eu nu le prea vad rostul...

Răspuns utilizator avertizat
| Rrrretarded a răspuns:

Pune-ti neoane in cap...sa te mai luminezi putin...ca neoanele alea consuma o groaza de energie din baterie...si ca sa supravietuiasca bateria trebuie sa mergi in continuu sa lasi alternatoru sa refaca ce consumi tu... dar asa albastru merge...rosu, auriu

| danutza a răspuns:

Din cate stiu eu neoanele sunt interzise ma refer la cele de sub masina happy

| tracky a răspuns:

Nu prea se vede ce model e masina ta ( daca e a ta ). Ce model este?
Si am un sfat : nu-ti pune neoane si leduri si rechin si tot ce mai vrei tu. Las-o cat mai simpla ca sa nu te vad acush pe un site gen cocalari sau pitzypoanka happy
Pune-i folie, jante, evacuare, admisie sport, sistem audio, xenon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei foliere, stickere, vinyluri. ce mai vrei tu folie fibra de carbon intra pe www.decals.00go.com

| koxatu a răspuns:

Albastru fosflorescent

| anomise a răspuns:

Din cate vad si cred ai un tigra masina e draguta si nu cred ca are nevoie de neoane culoarea deja e destul.