| SophieDavidescu a întrebat:

Vreau o noua culoare la par. M-am plictisit de negru albastrui si de albastru inchis. Voi ce ziceti? Cu ce culoare sa ma vopsesc? As vrea sa incerc Blond Platinat sau Blond Perlat dar mie teama ca nu va fi atat de perfect cum imi imaginez eu mai ales in legatura cu prinderea culorii la radacina; spuneti-mi parerile voastre daca ar fi bine cum spun eu, si daca nu spuneti-mi cu ce culoare.Kisses si dau fundita
Poza cu mine

2 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Poți să te vopsești cu ce culoare vrei tu, dar culorile mai deschise nu vor ieșii dacă te-ai vopsit cu o culoare inchisă.
Ca să-ți iasă blond inchis, deschis, sau altfel, trebuie să te decolorezi.
Dacă te decolorezi, îți vei strica părul.
Acum este doar alegerea ta.

Toate cele bune!happy

| SophieDavidescu explică:

Aici este poza cu mine