| danamarin a întrebat:

poate sa imi dea cineva o schema electrica stea triunghi, un model pe care sa il pot printa?

4 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Pentru ce îti trebuie aceasta schema, stea, triunghi? Probabil ai un motor electric si nu stii cum sa-l conectezi. De aceia îti solicit mai multe detalii, pentru ca sa primeste ajutorul dorit.

| Roby67 a răspuns:

Incearca sa reformulezi intrebarea ca sa intelegem si noi ce vrei sa stii si sa te ajutam.

| danamarin explică:

Imi trebuie un model de retea electrica stea triunghi... un exemplu pentru scoala