| GicuGagicu a întrebat:

poate sa imi spuna si mie cineva cat costa sa imi pun masina la vanzare in autovit? ATENTIE! NU PE SITE CI IN TARG. multumesc.

8 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

15 lei / zi si daca vrei mai multe zile ti se face reducere. Pe 7 zile este 80 de lei, in rest nu stiu pe alte perioade!

| GicuGagicu explică (pentru FurtunaDiesel):

La zona aia cea mai ieftina probabil. ca la zona 1 probabil e mai scump. oricum multumesc. o sa revin eu maine cu datele exacte ca ma duc la ei

| negru30 a răspuns:

Depinde cate zile o lasi la vanzare

| GicuGagicu explică (pentru negru30):

Da-mi un exemplu. pentru x zile cat e...

| negru30 a răspuns (pentru GicuGagicu):

X inmultit cu? = sigur? - nu stiu

| GicuGagicu explică:

In mare stiu si eu cat costa. intrebam daca stie cineva sigur cat e. e pe zone, pe zile...etc daca gaseam pe google sau vroiam sa "vad eu" nu mai intrebam.

| GicuGagicu explică:

Adica. pentru 4 zile cat costa de exemplu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu exact pn in 50 ron. asa stiu. vezi u. funda