| Darius995 a întrebat:

Pot sa conduc o masina in UE daca am mai putin de un an experienta! Din cate stiu nu e voie sa ies din tara la volan dar am sa pun pe cineva si eu sa ma intorc. Am ca destinatie Franta si drumul inapoi catre Romania.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stii bine!
Poti sa conduci linistit, in legislatia rutiera romana nu exista o asemenea interdictie si nu cred ca exista aceasta interdictie in legislatia celorlalte state din europene, cel putin nu in acea a statelor din UE.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu stiu vreo lege care sa iti interzica