| Gelica_Morosanu_1986 a întrebat:

Salut, presupun ca toată lumea a auzit de închiderea școlilor din cauza virusului, știe cineva dacă se închid și școlile de șoferi!?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Cred ca totusi masura se refera la scolile aflate sub autoritatea Ministerului Educatiei, dar cum in vremurile pe care le traim, lucrurile se pot shimba de la o zi la alta. E posibil ca in urmatoarele zile sa ajungem in situatia Italiei. Nimic nu mai e sigur.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mă îndoiesc că are vreo legătură laughing da de ce nu-ți întrebi direct instructoru?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se referă la școlile din sistemul de învățământ clasele 1-12, unde se întâlnesc milioane de elevi, nu de toate cursurile de orice fel.

| Felys a răspuns (pentru sadrian46):

Inclusiv facultatile se inchid.azi a aflat si ficamea care e la stoma

| sadrian46 a răspuns (pentru Felys):

Da.

| danutzu96 a răspuns:

Aia sunt privati, ii doare la basca de virusul sperietoare rolling on the floor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! =) de unde va vin ideile astea? "oare se închide si Lidl?"

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Am primit raspuns de radio Erevan : da se inchide Lidl cand se vor goli rafturile.

| Gelica_Morosanu_1986 explică (pentru anonim_4396):

Mai nu știu ce sa zic, din păcate în orașul nostru s-a închis câteva magazine, și ca să mergi la lidl sau carrefour cam 30 de persoane au voie sa intre, iar după aia alta grupa la fiecare magazin mare, de abia mai găsești faina, ulei, dezinfectat nici atat, deja avem câteva persoane în carantina e aiurea tare?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Gelica_Morosanu_1986):

Pai da, dacă se ajunge la multe decese, si se descoperă noi cazuri, probabil întreaga țară va trebui să intre in izolare. Dar na... sa speram ca o ia spre țările mai dezvoltate, virusul asta. =)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hahahahah Malone nu mai băga legale.