| Robert1701 a întrebat:

Știe cineva dacă s-au scos probele la matematică și fizică pentru admiterea la școlile militare? Am auzit un zvon în legătură asta și vreau să fiu sigur (știu că din cauza virusului nu au fost probe)

2 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Nu le-au scos.Inca trebuie sa dai probele la matematica, dar cred ca au inlocuit fizica cu romana, am dat si eu admiterea acum ceva timp si mi-e mi s-a spus ca voi da la romana si matematica.

| Glasko99 a răspuns:

Depinde unde vrei sa dai. La Academia Fortelor Terestre Sibiu ( la ofiteri) dai proba la matematica, fizica nu e