| lamasanustefan a întrebat:

Salut pretenasi! Ce masina imi puteti gasi intre 500 si 1000 lei? Fara misto intreb.
Am un prieten care si-a achizitionat de curand un Ford focus 1 din 2003, cu 1500 lei si inmatriculat!
Ofer funda!

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și acel prieten cât o să dea pe reparații?

| Wr3nch a răspuns:

Condoleante, in un an o sa bage in rabla aia de 3 ori cat a platit acum.

| Frank51 a răspuns:

Găsești doar mașini pentru dezmembrat, punto, golf, polo, matiz, cu probleme tehnice și estetice serioase, care nu sunt pregătite pentru drum. Dacă mărești bugetul la 2500 de lei, găsești golf sau astra în stare bună, și care nu necesității investiții pe moment.

| Furnicuta000 a răspuns:

Are tata o dacie pe care o da si gratis numai sa scape de ea laughing

| lamasanustefan explică (pentru Furnicuta000):

Serios? unde stati? si ce an e dacia?

| aumih16 a răspuns:

Nu prea gasesti! da poti incerca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea se dau pentru ca au nevoie de reparatii mai scumpe decat masina

| badpanda a răspuns:

Una de tuns iarba decenta incepe pe la 1200 lei.

| SmaraldAlbastru a răspuns:

Doar una electrică, cu baterii, de la raionul pentru copii.

| Zamolxis22 a răspuns:

De banii aia abia gasesti bicicleta, doar o saica de carat tigari poate (si aia fara acte)