| al3x_2379 a întrebat:

Sal tpu..am un ford focus 2003 break si caut niste ceasuri care inlocuiesc computeru de bord(locasu sau special in bord) pentru ca nu am si am vazut imagini care atesta ce am spus mai sus... daca imi puteti da un indiciu.un link ceva unde pot gasi asa ceva daca intelegeti la ce ma refer...multumesc anticipat

1 răspuns:
| newboy a răspuns:

Inteleg vrei sa iti modifici ceasurile de la bordul masini, ok uitate in site-ul www.4tunning.ro acolo gasesti ce iti trebuie cred, oricum sper sa gasesti cea ce vrei...