| CoTZzO a întrebat:

Salut PTU.
mi-am cumparat azi un TomTom (Navigator). si am vazut ca poti instala limbi prin calculator. dar nu stiu de unde pot lua limba romana. Stie cineva un site de download? Si bine inteles, sa fie gratis.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde de modelul de TomTom, de cele mai multe ori nu gasesti nimic GRATIS care sa nu iti afecteze softul in timp vor aparea erori cand vei incerca sa ii faci update la harti!

| vader a răspuns:

Am avut candva TomTom One. Era o aplicatie http://us.support.tomtom.com/app/answers/detail/a_id/5122
Si apoi cu gps-ul conectat tot pe siteul acela puteam sa instalez si voce in romana.

| CoTZzO explică:

Poti sa imi dai add pe fan_cotzzo?
Mersi.
PS: Ai fundita. happy