| anonim_4396 a întrebat:

Recent mi-am ars pielea de la scaunul masinii cu tigara, mai exact, piele alcantara. Are cineva o solutie pentru repara? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, mergi la un service auto unde iti poate zice ce se poate face si cat costa. Also pe viitor fi destept si nu mai fuma in masina.

| DaniTDCI a răspuns:

Nu o mai poți repara, e alcantara., eventual sa retapitezi scaunul sau sa pui niște huse sa nu se vadă

| AfumataSunca a răspuns:

Sincer.nu ai multe variante, decat sa tai o bucata de material de unde nu se vede(de sub scaun) si o lipesti/cosi.