| Boblobobonti a întrebat:

se poate ajunge cu bicicleta la cabana Fantanele din Masivul ceahlau? raspuns rapit! dau funda!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Daca esti super meserias, desigur. Daca esti mai normal, cu greu, e o parte unde o sa urci bicicleta in spinare. Daca esti calculatorist fanatic, probabil o sa lesini cu tot cu bicicleta pe undeva pe traseu.

| Boblobobonti explică (pentru KodrutZ):

Nu se pune problema de urcat, doar am intrebat daca se poate si daca am voie sa intru pe trasee.

| Boblobobonti explică (pentru KodrutZ):

Dar pe care dintre ele ar fi mai usor? pe rimul dinspre Durau, sau urmatorul?

| KodrutZ a răspuns (pentru Boblobobonti):

Pe trasee poti sa intri lejer, nu e bai. De la cascada Duruitoarea tot ai drum forestier pe care poti merge destul de lejer cu bicla.