| Andrewe a întrebat:

Salut,Skoda fabia 2008 sau golf plus 2006? Ma intereseaza consumul mic, sa nu se strice repede pe drumurile noastre/investiti mici.

5 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Skoda Fabia, are motor de Volkswagen care este fiabil, iar din punctul meu de vedere Golf Plus e o porcărie.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Golful, pentru ca e dintr-o clasa superioara (o idee de confort in plus). Tehnologia si fiabilitatea sunt la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fabia

| gheorghe699 a răspuns:

Eu am skoda octavia cu motor 1, 9 diesel, dar am un vecin care si-a luat fabia cu motor 1, 4 diesel, are 170. 000km, si nu a schimbat decat consumabilele, si consum 4%.tu decizi.

| Andrewe explică:

Dar kia creed?