| alexxyno a întrebat:

Stie careva daca pot pune senzori de parcare pe un Vw Caddy din 2001?

4 răspunsuri:
| Braunion a răspuns:

Cred ca se pot monta dar nu vad de ce ai face asa o investitie... Soferii de camion Roman Diesel n-au asa ceva, si se descurca. Ori esti sofer ori esti pitipoanca.

| alexxyno explică (pentru Braunion):

Faza e ca stai fara stres, mi se pare mai sigur in sensul ca nu vreau sa imi lovesc masina. Nu se compara ea cu un Audi sau cu altele, dar am investit totusi niste bani in ea si de aia zic.

| Braunion a răspuns (pentru alexxyno):

Are niste plastice pe spate daca nu ma insel, care sunt foarte dure. Daca dai in cineva nici nu se observa, mai ales la viteze mici. Nici daca dai in obiecte nu-i bai, se repara imediat cu putini bani. Nu merita investitia senzorilor, ca doar n-o bubui de 5 ori pe an.
Si de 2 ori pe an daca o bubui, si tot iesi mai castigat dpdv financiar sa-i dai un smilgher si-un spray.

| alexxyno explică (pentru Braunion):

Da, asa e.