| sined99 a întrebat:

Stie cineva cat costa omologarea vopselei? Am o skoda octavia 1 gri metalizat si as vrea sa o vopsesc albastru marin...

Răspuns Câştigător
| houserboy a răspuns:

Salut din cate stiu eu 100lei iar actele necesare la R.A.R. pentru modificarea cartii de identitate a vehiculului (C.I.V.) sunt:
- cerere activitate R.A.R. (cererea se va completa olograf de catre solicitant pe propria sa raspundere, va fi semnata in prezenta angajatului R.A.R. care efectueaza prestatia);
- act de identitate solicitant;
- cartea de identitatea vehiculului.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat