| alexmadalin98 a întrebat:

Stie cineva cat mai dureaza reprogramarea la examenul auto(traseu)? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai picat examenul, trebuie sa astepti 15 zile calendaristice si apoi sa mergi la Politie, sa te poti reporgrama.
Intre timp, trebuie sa mai faci 6-8 ore de sofat cu instructorul, ca sa ai dovada la mana ca ai executat orele de soferie si dupa 15 zile, te poti reprograma la urmatorul traseu, cand au ei liber.
Cum este vara si foarte-foarte aglomerat, poate dura chiar 2 luni, reprogramarea.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

O luna junate maxim si minim 2 saptamani. Vara e mai greu pentru ca tinerii au vacanta si e aglomerat cu examenele