| europetruckdriver a întrebat:

Stie cineva cum se face un CD, DVD Video pentru navigatie de la Mercedes B200 (2005),Am incercat si dvd si cd cu video dar nu citeste nimic, singurele cd-uri care le citeste sunt cele audio,

3 răspunsuri:
| xSega a răspuns:

Ai încercat să le faci track?

| nicusor222 a răspuns (pentru xSega):

Trak pe dvd merge muzica.
Eu ti-am spus de video.

| nicusor222 a răspuns:

Salut : Pai asa e si la mine, la un dvd Pionner.
Sa fi sigur ca citeste dvd-uri si la mine functioneaza asa :
Iau video de pe Youtube, le descarc cu
Freemake Video Downloader In format AVI, strang sa zicem 10 video, acum depinde si ce marime iei.
Te duci frumos in windows 7, la 10 eu nu gasesc sau poate e si nu stiu sa il folosesc.
Windows 7, ai windws dvd maker, dai adauga video, bagi video in format avi, alegi ce fundal sa iti mearga, si lasi sa se faca la mine 10 video dar pe scriere cea mai mica si asa sa faci si tu imi sta vreo 4 ore. Le bag la masina, trebuie sa ridic frana de mana, are sonzor ceva si daca am frana de mana jos zice ca merg cu masina si imi taie video, nu ma lasa sa mai vad, doar sa aud.