| Cristi200212 a întrebat:

Salut, stie cineva o carte despre masini/motoarele auto, cam totul despre masini? Sa fie folositoare.

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Mergeți la o bibliotecă și vă veți informa corect. Despre motoare, automobile s-au scris mii de cărți. Nu vi se poate recomanda un singur titlu sau autor.
Lectură plăcută!
Sau găsiți un anticariat și găsiți la un preț convenabil orice carte tehnică doriți. Sau în vreun târg unde vin oamenii cu diverse lucruri de vânzare.

| Cristi200212 explică (pentru romeo78):

Ce este acela un antricariat? La biblioteca o sa gasesc oare cartea dorita?

| romeo78 a răspuns (pentru Cristi200212):

Anticariat este ca o librărie second hand, unde veți găsi cărți? de vânzare aduse de oameni care vor să le vândă.
Iar, la bibliotecă, da vei găsi orice carte? dorești. Mergi cu buletinul? la bibliotecă unde ți se va cere să faci abonament. La bibliotecă poți rămâne pe întreg parcursul zilei, cât au program.
Succes!