| Dragan_Marius-Cristian_1991 a întrebat:

Stie cineva un service sau chiar un particular in Bucuresti sau Pitesti care m-ar putea ajuta cu urmatoarea problema?
Momentan am pe masina evacuarea in jos, fara sa treaca prin bara spate. Bara spate nu are nicio decupare. M-ar interesa sa gasesc pe cineva care sa imi decupeze bara stanga-dreapta si sa pun tipsuri pe ambele parti. Cel din stanga poate fi sudat de actuala toba, iar in dreapta poate fi sudat de orice. Ma intereseaza doar pentru design.
Inainte sa imi sariti in cap cu "tiganii", "kitsch", mentionez ca am un amarat de 1. 4tsi si nu sunt interesat de tobe sport, sound, sau tuning motor. Imi place masina asa silentioasa cum e, vreau doar tipsuri pentru aspect.

1 răspuns:
| Petripetri a răspuns:

Salut incearca in Bucuresti pe soseaua antiaeriana este un service vis a vis de unitatile militare chiar pe bulevard spre partea cu soseaua alexandriei, se ocupa numai cu tobe de esapament nu stiu ce numar, adresa este! Au doua rampe iar pe porti sunt desenate tobe cu galben