| anonim_4396 a întrebat:

Ce vedem aici? opel astra g.sa va spun ceva, unora le place masina asta dar priviti putin la hayon(portbagaj) o bucata de tabla dreapta cu o cavitate mica, un maner de care il ridici, un stergator putin mai evoluat decat la o dacie, un simbol ce valoreaza mai putin decat o guma five, niste inscriptii aiurea si luneta( geamul din spate ) cat despre stopuri, nu mai zic, ceva de neinchipuit, uitati-va, parca sunt niste varfuri de scobitori, taiate, colorate ( mai mari ) bara din spate, naspa rau de tot,, fix ca o bucata de tabla indoita de tiganii din romania care se ocupa cu uluce, teava de esapament (toba) o teava de dacie( seamana) ei bine dupa ce ai citit adevarul de aici nu-i asa ca nu ti se mai pare ceva fain la masina asta? cat despre fata masinii pfffffffffffff, singurul lucru care imi place la marca opel sunt farurile atat in rest, rahat in ploaie.

8 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Totusi este printe cea mai cautata la mana a doua

| RB26DETT a răspuns (pentru push2gl):

Eu nu inteleg, ce va place la masina asta?

| IF88MDL a răspuns:

Cand ai postat asta ai dat click pe : "PUNE INTREBAREA TA AICI", asadar unde-i intrebarea? laughing

| RB26DETT a răspuns (pentru IF88MDL):

Imi exprim parerea pentru ca mi se pare ca scapa de sub control numarul oamenilor care au masina asta si vreau sa intreb ce le place acelor oameni la masina?

| IF88MDL a răspuns (pentru RB26DETT):

Totusi nu am vazut intrebarea, si am mai citit o data ce-ai scris dar nu vad niciun "?" si plus ca daca vrei sa dezbati subiectu' cu oameni mai in masura in ale "auto&moto", oameni care detin opeluri fa-ti cont pe clubopel.ro / astraclub.ro ...4tuning.ro...

| negru30 a răspuns:

Daca nu iti place nu mai comenta - ia-ti o masina care iti place - daca te tine visteria -

| s3s a răspuns:

Tu ce masina ai?

| cipster007 a răspuns:

Frate nu stiu ce ai fumat da esti singurul care vede masina asta in felu asta.