| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Stiti cu ce sa lipesc tapiteria pe plafon la masina?
Sa lipeasca foarte bine si sa nu miroase dupa lipire gen prenandez.
Mersi

5 răspunsuri:
| Bogdan0783 a răspuns:

Eu am luat de la Dedeman ceva spray pentru lipire tapiserie. Dupa pulverizare semana cu prenandezul dar nu tin minte sa fi mirosit ulterior

| maphiotul a răspuns (pentru Bogdan0783):

Si ține bine?
Ca imi trebuie la plafon deasupra.
Ce marcă ai luat?

| Bogdan0783 a răspuns (pentru maphiotul):

Nu mai retin exact ce marca era.M-am uitat acum dar ceea ce am vazut online nu cred ca e ceea ce am cumparat arunci.Tot la plafon l-am folosit si eu. Ideea este ca trebuie sa cureti bine cartonul de burete.Am mers si am cumparat material nou dupa care l-am lipit.Din ce mi-a spus atunci un tapiter panza desprinsa nu poti sa o mai lipesti deoarece iese adezivul prin ea.

| maphiotul a răspuns (pentru Bogdan0783):

Si ti-o tinut lipit?

| Bogdan0783 a răspuns (pentru maphiotul):

Da, nu am mai avut treaba dupa aceea. Masina era break, deci plafon destul de mare