| Bonbardieruldeweekend a întrebat:

Salut, stiti cumva daca e o mare problema daca iau 1 punct la examenul auto? La sala adica, gen e aceeasi chestie ca si cum ai lua 10? Sau conteaza doar daca esti admis sau nu? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Plato a răspuns:

Admis sau respins, nu conteaza cu cât.

6 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Esti declarat admis daca răspunzi corect la 22 de intrebari din 26. Dacă tu ai răspuns corect la 1, nu ai ce cauta la volan

| carbon21 a răspuns:

Pai dacă iei o întrebare din 26 înseamnă ca ai o problema. Contează admis sau respins nu notele, bine dacă vrei sa te lauzi la fraieri invata sa faci 26 din 26

| Bonbardieruldeweekend explică (pentru carbon21):

Eh, raspuns corect la inceput la una, si dupa am trecut peste toate intrebarile, eram sigur ca fac 15 sau 20, si am raspuns random sa ies mai repede laughing))

| Bonbardieruldeweekend explică (pentru Bonbardieruldeweekend):

Uita te la funda, ala e un raspuns de om normal, tu esti un copil care nu are ce face cu viata lui, ma gandesc cat de antisocial esti incat sa te intereseze atat viata mea, chiar nu inteleg ce se intampla in țara asta...

| MasinaIncepator a răspuns:

Nu. Trebuie sa ai minim 22, din 26 pentru a fi admis. Nu contează dacă îl iei cu 22 sau cu 26.

| Siminax a răspuns:

Admis sa fi, nu conteaza daca nu iei punctajul maxim