| Barzu_Iulian_1999 a întrebat:

Salut, știți cumva dacă face cineva din România retrofit la padele la bmw e60 lci? Caut, dar nu găsesc nimic și as ști dacă pot face la cutie de tip joystick, nu cea SAT și dacă pot face retrofit fără sa schimb la cutie SAT

2 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Buna! Am gasit un anunt al unui tip Razvan pe olx. Lucreaza numai pe BMW si face multe chestii, inclusiv retrofit pentru E60. Repet: nu-l cunosc, doar am incercat sa te ajut.
Nr lui este 0726683836. Vezi daca te poate ajuta cu ce ai nevoie.