| AdiMihai25 a întrebat:

Salut T.p.u.
Am intampinat o problema astăzi.
Am scos masina la drum lung si mi-a zburat eleronul de pe spate, care a fost fixat cu lipici de parbriz, în anumite puncte.
În timp a început să se miste, sa prindă joc si azi s-a desprins in mers.
Pot fi probleme pe parcurs?

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mi-a zburat eleronul de pe spate...Pot fi probleme pe parcurs?"

dacă nu depășești viteza de 250-300 km/h, n-ai probleme, altfel, poate decolezi puțin

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nene ai masină sau avion? Sau ai masina lui Hunter, ăla cînd închidea o ușă cădeau usile din spatelaughing