| Florian20405 a întrebat:

Salut,tocmai mi-am luat un Seat Toledo 2001 1.6 16v 105 CP AUS.
Ce pareri aveti de masina si motor?
Funda

Răspuns Câştigător
| Maioru a răspuns:

Bun gasit Floriane! Intre cele doua as alege Seatul cu motorul de 1, 6.Chiar daca este facut de spanioli tot motorizare de vw are asa ca in privinta asta nu vei avea probleme.

| Florian20405 explică (pentru Maioru):

Maior,mult respect dom'le, se vede ca le ai cu masinile! big grin Ai funda de la mine!

| Maioru a răspuns (pentru Florian20405):

Multumesc frumos Floriane, ma bucur ca am putut sa-ti fiu de folos

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Motorul e bun dar masina nu prea are sanse de supravietuire in urmatorii ani din cauza conditiilor neadecvate de a circula pe drumurile publice romanesti si vechimea respectivei, fiind mai vulnerabila la probleme mecanice.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru mgtow):

Misogin, tu esti :O

| mgtow a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Ma cunosti de undeva? Ce misogin?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

E misto. Pacat ca e cam veche...