| critikl a întrebat:

Salut TPU,Aceasta intrebare se adreseaza numai cunoscatorilor sau detinatori, intrebarea este.Cat de costisitor e un motor 2, 700cmc? m-ar interesa taxe, consum si inpozite, multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Impozit pana in 2700 lei pe an, asigurare 1200 exista factori, consumul te poate ajunge lejer 14-17% depinde ce stil de condus ai.

| critikl explică (pentru AgathaRo):

Multumesc f mult...dar cum pot calcula in functie de motor inpozitu? sa ma mai uit si la alte fariante, Adica daca am un motor de 2, 500cmc. platesc inpozit 2500lei sau e altfel?