| DieterBortscher a întrebat:

Salut TPU. Am auzit ca se poate pune filtru de aer sport, iar aceasta va face o diferenta cu putin de tot mai buna decat cea normala (adica dupa vorbele multora, masina merge putin mai bine, trage putin mai bine, etc.).
Insa, daca e asa ok, de ce nu se prea cumpara? Adica care sunt dezavantajele?

4 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu se cumpără pentru că diferența nu se simte decât la o mașină modificată, ăia folosesc așa ceva tot timpul, și cum ăștia se numără pe degete...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca e mai scump de asta nu se cumpara.

| Sarcopt a răspuns:

Conteaza mai mult sa le schimbi la timp

| Marian_Bilac_1998 a răspuns:

Este mai scump, dar au și alta calitate, pe lângă ca îți oferă câțiva HP în plus, se curata și foarte ușor