| CotutiuMartian a întrebat:

Am cumpărat o mașină înmatriculată pe Franța i-am făcut itp pe un an. Asigurarea imi expira in martie nu știu dacă e falsa sau adevărată cum as putea să-i fac asigurare in continuare? Mașina e Mercedes ML270.an2003

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Apelezi la o firma de RCA online... Vazusem un youtuber, care facea reclama unui prieten ce face asigurari; trebuia sa ii trimiti doar poze cu actele pe whatsapp, iar ei iti faceau asigurare, si iti trimiteau polita.
La inceputul clipului de aici e reclama:
https://www.youtube.com/watch?v=GOHy3n64jWA&t=4s