| яãZẄãn3Ľ a întrebat:

Am nevoie si eu de un BMX sau un SKATE la un pret mai redus.Va rog sa dati detalii despre BMangryculoarea, firma si pretul) si despre SKATE(placa, rotile si pretul). Stau in ZALAU. Cine vinde va rog lasati mesaje pe acest subiect happy

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu cred ca vine nimeni skate eu iti recomand acest model http://www.sportup.ro/skateboard-insportline-rock-on.html de Skate si un BMX original nu made in China nu vei gasi sub 700 de lei decat chinezarii, daca cineva iti spune ca e original sub pretul asta clar minte!

| sunttoteu a răspuns:

Poti sa iti cumperi un Haro (firma buna) de la 6-7 milioane in sus