| Kessux a întrebat:

Cam cat costa o placa de skate (doar placa)? Si sunt bune rotile de silicon sau alea de plastic?

Răspuns Câştigător
| gaby_4040 a răspuns:

Nu stiu daca gasesti doar placa fara roti si daca ai gasi nu creed ca e mai mult de 50 de lei si rotile de silicon sunt mai bune dar daca iei o placa e mai sigura pentru ca ei strang rotiile cu un aparat special, iar tu cu mana sau surubelnita si risti sa se desfaca deci atat am avut de zis

4 răspunsuri:
| niNNu a răspuns:

Depinde de firma. Da un pm cu id tau si-iti dau eu un shoponline unde au reduceri mari si sunt placi foarte bune dela 170-250 ron.

| niNNu a răspuns:

Daca vrei sa te dai hardcore in skate parca nu iti lua placa la 50 lei ca o sa o rupi in 5 minute. Daca vrei sa iti iei de plimbat ia-ti la 50 ron.

| Gumitzza5 a răspuns:

Cele mai bune variaza intre 1mil-2mil. Alea de silicon.Si nu-ti lua placa de la Rco e prea proastawinking

| ViRuSs99 a răspuns:

Eu am placa cu roti de silicon placa are vreo 50 cm asu mai mult si am dat pe ea 50 lei