| Puscasu a întrebat:

Am o pasiune pentru muscle cars. Fac 18 ani curand si as vrea sa imi iau o masina de genul. Unde credeti ca as putea sa gasesc genul asta de masini?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In SUA si pe la colectionarii europeni care le vand pe bani grei

| FaraNumePls a răspuns:

Salut, cu siguranță pe internet.

| DataSoft a răspuns:

Oricine este pasionat de muscle cars, dar trebuie sa te gandesti la cheltuielie de le implica sa ti o astfel de masina in garaj...1. in primul rand impozitul la financiar care este foarte mare, la un motor de 3.0L este impozitul undeva la 2500lei pe an..si cum masinile americane au motoare de peste 6.0L... 2. Asigurarea RCA care va fi la fel de mare chiar daca nu este inscrisa masina pe numele tau. 3. consumul de carburant si pretul acestuia. sa mai continui?