| cherychery a întrebat:

Am o singura intrebare, in legatura cu o drujba. Am folosit pentru ungerea lantului ulei special pentru lant elpimar, dar de curand am cumparat un ulei de motor M15W40S2 asa scrie pe eticheta, intrebarea mea este are ceva daca bag ulei desta in drujba cu toate ca am observat ca are culoarea la fel ca la elpimar, o culoare galbuie. Vanzatorul mi-am spus ca este tot ulei si ca nu are nimic tot de lant este. Va rog sa imi spuneti daca are ceva, dau fundoi!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

De unde e cumparat? Eu am vazut la o drujba ulei pentru drujba bagat daca e compatibil e bine si tot galben era